Kozmik Evren Yasaları

KOZMİK YASALAR

Su, Ateş, Toprak ve Hava Kapıları aktivasyonu / Michelle Manders

Maria Magdalena Kanalları – Kozmik Yasaları

Neden önemliler?

Çünkü bu yasalarla birlikte hayatta birçok dizilim gerçekleşir.

2010 yılında, Sen Jermen adındaki bir kahin her bir yasayı Evren’in çekirdeğine işlemek ve ışık temsilcileri olan öğrencilerine aktarmak üzere bir seremoni gerçekleştirdi. Bu ışık temsilcileri her bir yasayı Dünya üzerinde frekans olarak yaymak adına taşıyıcı olarak atandı.

Evrenimiz belli yasalarla çalışır. Şuan modern Dünya’da biz insan yasalarına dayanarak yaşıyoruz. Her ülkenin kendine ait yasaları var. Kimi yasalar vicdana, kimilerinin yasaları etiğe bağlı belirlenir. Evrenin de yasaları olmasına şaşmamalıyız. Yaradılış yasaları. Ve bu yasalar insanınkiyle hiçbir alanda kesişmezler.

‘’Biz kolektif bilincimizin seviyesinde realitemize dair o kadar çok şey değiştirdik ki, daha yeni insan yasalarından çıkıp yaradılış yasalarına göre yaşamayı öğreniyoruz’’

Dolayısıyla birilerine bunu hatırlatmak, kimilerinin de sadece içine sindirmek için en doğru zaman şuan.

Temel nedeni korkular.

İki yönümüz var bu konuda.

Korku ve Sevgi

Korkunun ardında cehalet var. Ve cehaletin nasıl çalıştığını korkuya bağlı yaşayan insanlar anlayamaz.

Söz konusu yasalar bize insan bilincinde yatan yaşam algısının temelini verir.

Tecrübe nedir?

Bir kaynaktan bilgi aldıktan sonra, bunu uygular ve karşılaştığımız sonuçlar dolayısıyla da tecrübe ediniriz. Sonuç olarak hayata bakış açımız ve yaşam prensiplerimiz oluşur.

Bu prensipler ego üzerine kurulu olduğunda üst benliğimizle ve ruhumuzla uyuşmaz. Dolayısıyla iyi bir netice elde edilmez.

Burada yapmaya çalıştığımız insanların hayata bakış açısını değiştirecek bir temel atmaktır.  

Michelle Manders’ın aktivasyon çalışmasını yapamıyor olsak ta, belirtilen her kuralı işleyebilecek ve hayatımıza aktarabilecek durumda ve potansiyeldeyiz.

Ayrıca 2010 yılında Yeryüzüne işlenmiş olan bu yasalardan sonra her nevi spiritüel bilgi daha kolay anlaşılır, her enerji biraz daha kolay sindirilebilir duruma gelmiştir.

Ve her ne kadar aktivasyon işlemi yapılmayacak bile olsa, bu yasaların verecek olduğu farkındalık ve ilk 7 yasanın çakra sistemiyle uyuşması sebebiyle hayatınızda doğrudan değişiklikler başlayacaktır.

Kozmik Yasalarla çalışırken yaşanan 2 senaryo:

1.Rezonans: sanki her zaman bunu biliyormuşsunuz gibi bir his. Yani, yasa sizde çalışır.

2. Direnç: duyduğunuz anda rahatsızlık hissi, inançsızlık, gitme isteği vb.

​© 2023 by Jamilya Shigayeva. Proudly created with Wix.com